Drošāka interneta diena

07.02.2019.

2019. gada 5. februārī Latvijā tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”.


Mūsu skolā arī notika dažādi izglītojoši pasākumi par drošību internetā, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

5.b un 4.b klasēs skolotājas K.Meļnika un A.Ļvova novadīja pasākumus “Kopā par labāku internetu”. Skolēni kopā ar jauku fiksiku ģimenīti daudz uzzināja par uzvedības noteikumiem internetā, iespējamiem riskiem un atbildību, un atgādināja, kā pasargāt sevi un izturēties ar cieņu citam pret citu virtuālajā vidē.

9.b, 7.a, 7.b, 6.a, 6.b, 5.a un 5.b klases skolēni kopā ar skolotāju M.Fadejevu runāja par drošu internetu, par drošības noteikumu ievērošanu sociālajos tīklos un pārkāpumiem internetā, izvērtēja problēmsituācijas un riskus, kas saistīti ar darbošanos internetā, piedalījās konkursā "Izaicini savas pelēkās šūnas!" un izpildīja tiešsaistes testu. 

Surdo klases skolēni ar T.Fadejevu piedalījās viktorīnā “Ko es zinu par drošību internetā?” Katrs dalībnieks saņēma skrejlapiņu ar svarīgākajiem padomiem gudram interneta lietotājam. 8.a klasē arī notika nodarbība – diskusija par riskiem un apdraudējumiem virtuālajā vidē. Skolēni izteica viedokli par savu uzvedību internetā un diskutēja par dažādiem ar interneta drošību saistītiem jautājumiem – sociālo tīklu izmantošanu, riskiem un apdraudējumiem, pārkāpumiem un atbildību, kritisku pieeju interneta saturam.

Paldies visiem dalībniekiem par aktīvu piedalīšanos!

Rakstu sagatavoja direktores vietniece T.Fadejeva